Služby

Zajímají Vás naše služby a produkty, které nabízíme? Tak neváhejte číst dále. Pro naše zákazníky se snažíme udělat maximum, a tak Vám pomůžeme úplně od základu. Naše činnost se dá rozdělit do několika kroků, které si můžete objednat jako kompletní servis nebo si libovolně objednávat vybrané činnosti. Pro naše zákazníky skutečně zajistíme kompletní služby v oblasti od začátku až po samotné finále realizace.

Budeme rádi, pokud nás požádáte o nezávaznou individuální nabídku. Naši pracovníci se Vám budou snažit vyjít maximálně vstříc!

Návrh

Vybavit správně byt, dům nebo kancelář tak, aby byl veškerý prostor maximálně využit, není nic jednoduchého, a tak je potřeba vše od začátku nepodcenit, pořádně promyslet a poradit se s odborníky. Přijďte s Vaším nápadem a požadavkem za námi! Máme špičkové návrháře, kteří Vám s tím pomohou!  
Více..

Výroba

Jsou Vaše nároky na nábytek vysoké a v běžných řetězcích si nevyberete? Máte svůj vlastní design a potřebujete pomoci s jeho vyrobením nebo chcete na základě našeho návrhu vyrobit kuchyňskou linku či konferenční stůl? ? Pak využijte našich výrobních služeb. Ve výrobě nábytku se žádné meze nekladou!  
Více..

Doprava a stěhování

Nevejde se Vám Vaše nová kuchyňská linka či skříň do auta nebo se s tím prostě nechcete zaobírat? Potřebujete se přestěhovat do nových prostor? Potom neváhejte a využijte našich služeb dopravy a stěhování nejen nábytku. Disponujeme nejen vhodnými vozy, ale i dalším potřebným vybavením a hlavně zkušenostmi při stěhování a dopravě.  
Více..

Montáž

Aby Váš nábytek skvěle vypadal a zároveň dlouho vydržel, je potřeba jej správně smontovat. Přenechte tuto často nesnadnou činnost našim odborníkům a využijte skutečně profesionální montáž nábytku. Zajistíme odbornou montáž všech interiérových prvků jakou jsou skříně, stoly, kuchyňské linky či poličky a garnýže všeho druhu včetně jejich úprav.
Více..

Pronájem

Potřebujete na krátkou či delší dobu vybavit kancelář třeba kvůli novým zaměstnancům? Potřebujete rychle zajistit kvalitní vybavení nové kanceláře a nechcete za nábytek utrácet přehnané částky? Tak právě pro Vás je tu pronájem nábytku!
Více..

Nezávazná individuální nabídka

Nevíte si rady a rádi byste získali alespoň základní informace? Máte již jasnou představu o Vašem budoucím projektu a potřebujete jen pomoct s jeho dokončením? Potom využijte přímých kontaktů nebo našeho online webového formuláře!