O nás

Společnost SERVIS INTERIERU s.r.o. byla založena v roce 1998. Na začátku své existence se specializovala na výrobu a montáž zakázkového nábytku a kompletních interiérů na míru. Postupem času se portfolio firmy rozšiřovalo a taktéž i množství provedených zakázek. Kvalitní realizace a zejména spokojenost našich zákazníků jsou nám největší odměnou.

Nejsme žádná malá firma o dvou lidech! Táhneme za jeden provaz a dohromady nás je více než šedesát! Díky tomu Vám můžeme zajistit kompletní servis spojený s výrobou nábytku. Nezáleží, jestli chcete jen skříňku do koupelny nebo vybavit rovnou celou kancelářskou budovu. Máme dostatečné kapacity a vybavení, abychom zvládli i ty nejtěžší a největší projekty přesně dle Vašeho zadání!

Více než dvacet let zkušeností!

Během let se nám podařilo navázat spolupráci s mnoha firmami a díky tomu jsme se mohli podílet i na zakázkách mimo Českou republiku. Přínosná byla zejména opakovaná účast na výstavě kancelářského nábytku Orgatec v Německu.

Za dvě desetiletí provozu jsme získali mnoho významných partnerů, mezi které zajisté patří firmy PFD Interior s.r.o., Techo a.s., Quick office, s.r.o., AB plus CZ s.r.o., Interier Říčany a.s. a mnoho dalších.

Nový showroom

Pro naše zákazníky se snažme dělat maximum. Víme, že vizualizace a vzorníky toho ukáží mnoho, nicméně až pohled na opravdovou realizaci odhalí skutečnou kvalitu naší práce! Proto pro Vás připravujeme zbrusu nový showroom, kde si budete moci na vlastní oči prohlédnout ukázky naší práce!