Stěhování a doprava

Odhad ceny

V případě stěhování v Praze a okolí, které se bude týkat menší kanceláře náš specialista přibližně odhadne cenu již během vašeho telefonického dotazu, ale přesnější cenu může stanovit náš specialista přímo u Vás v kanceláři při osobní prohlídce. Proto vždy doporučujeme prohlídku u Vás na firmě.

Prohlídka specialisty

Specialista zjistí rozsah stěhovacích prací, podmínky pro vykládku a nakládku, požadované množství prvků, které je potřeba demontovat, zabalit ochranným obalem proti případnému poškození při stěhování, popř. zajistí potřebné množství kartonových či plastových boxů pro přepravu menších předmětů (šanony, dokumenty, kancelářské potřeby, atd.).

Individuální přístup

V případě potřeby je možné boxy opatřit bezpečnostní pečetí proti otevření. Boxy a obalový materiál je doručen před stěhováním do Vaší společnosti s dostatečným časovým předstihem před samotným stěhováním.
Specialista Vám po zjištění skutečností, doporučí nejvýhodnější variantu pro přestěhování Vaší firmy a zároveň dohodne předběžný termín a harmonogram stěhovacích prací.

Cena stěhování a dopravy nábytku

Cena je uvedena bez DPH 21%.

Neváhejte nás kontaktovat. Pro zpracování cenové nabídky nám taktéž můžete zaslat výpis prvků nebo podrobný popis. Na základě těchto podkladů Vám můžeme rovněž zpracovat cenovou nabídku.
V případě, že tyto údaje nebudou dostačující bude Vás kontaktovat náš specialista.